Надувний басейн Intex 59416 на 156 літрів, розмір 114*25 см

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 59416
250 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 727-17-10
ViberЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн 59416 NP «Синій кристал» від відомої торгової марки Intex – ідеальний варіант для гарячих літніх днів. Якщо у вас є заміський будинок – тоді ця надувна іграшка стане порятунком від літньої спеки та веселою забавою для ваших малюків.
Дитячий басейн виконаний в блакитному кольорі і складається з 3-х відсіків, що окремо надуваються, кожен з яких оснащений власним двостороннім клапаном.
Характеристики надувного басейну Intex 59416:
- форма басейну: круглий;
- об'єм: 156 л (наповнення 80%);
- діаметр: 114 см;
- висота бортиків: 25 см;
- матеріал: високоякісний вініл ПВХ;
- товщина стін басейну: 0,20;
- товщина дна: 0,18;
- клапан для зливу: ні;
- не надувне дно;
- тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса;
- підстилку X-Treme 28909 для захисту дна від проколів можна докупити в нашому магазині;
- тент-чохол 33002 для захисту можна докупити в нашому магазині;
- у наборі є ремкомплект для усунення дрібних пробоїн;
- насос: купується окремо, можна у нашому магазині;
- вік: від 3 років;
- вага: 0,85 кг.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити надувной бассейн оптом та в роздріб з доставкою у ваше місто! Для цього достатньо зателефонувати чи натиснути Купити на сайті, щоб оформити замовлення.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 156 л |
| Діаметр | 114 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 0.85 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 250 ₴





