Надувний басейн Intex 58485 Океанський риф обсяг 1092 літрів

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58485
1 800 ₴
Показати оптові ціниКомфортний прямокутний басейн Intex 58485 доставить вам масу задоволення в жарку і суху літню погоду. Міцність конструкції розрахована на перебування у ньому декількох осіб. Широкі борти дадуть дорослим можливість присісти, а дітям грати на них. Габарити басейну дозволяють без проблем розмістити його на будь-якій ділянці. Басейн має три роздільні повітряні камери з двома клапанами.
Зливний клапан знаходиться на дні басейну, для швидкого зливу води, його досить просто відкрити.
Діточки, приймаючи сонячні ванни, загорят, фізично зміцніють і наберуться енергії на весь рік. Купити дитячий надувний басейн у наші дні не становить праці. Але все ж краще зупинити свій вибір на басейні від ТМ Intex, яка виступає гарантом своєї продукції і дотримується найвищих стандартів якості при її виготовленні.
Характеристики надувного басейну Intex 58485:
- форма басейну: прямокутна;
- об'єм: 1092 л (80% наповнення);
- діаметр: 305*183*56 см;
- висота: 56 см;
- матеріал: високоякісний вініл ПВХ товщиною 0,38 мм;
- є ремкомплект для усунення дрібних пробоїн;
- клапана для зливу: так;
- дно не надувне;
- в комплект поставки не входить насос, ви можете придбати його у розділі "насоси Intex".

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 1020 л |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 800 ₴






