Надувний басейн Intex Ананасик з навісом на 45 літрів для дітей від 1 року, розмір 102*94 см

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58414
773 ₴
Показати оптові ціниЛітній сезон – це саме час порадувати Вашої дитини яскравим басейном, в якому можна цікаво проводити час.
Якщо вибратися до моря або річки ну ніяк не виходить, то надувний басейн для дітей від 1 року – відмінне рішення. Крім того в ньому можна імпровізувати ігровий центр, заповнивши його кульками і придумуючи різні ігри!
Широкі борти басейну вбережуть дитину від падіння, а великий навіс від сонця захистить малюка від небажаного впливу ультрафіолетових променів. Купити дитячий надувний басейн у наші дні не становить праці. Але все ж краще зупинити свій вибір на басейні для дітей від ТМ Intex, яка виступає гарантом своєї продукції і дотримується найвищих стандартів якості при її виготовленні.
Характеристики надувного басейну Intex 58414:
- форма басейну: кругла;
- об'єм: 45 л (при 80% наповненні);
- діаметр басейну: 102 см;
- висота басейну: 94 см;
- матеріал: високоякісний вініл ПВХ.
- у наборі є ремкомплект для усунення дрібних пробоїн;
- товщина стінок басейну: 0,25 см;
- насос: отримується окремо в нашому магазині;
- надувне дно;
- клапан для зливу води відсутній;
- вага: 1,6 кг
Урізноманітнити гру малюків можна насипавши в ігровій басейн спеціальні кульки для сухих басейнів і манежів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 45 л |
| Діаметр | 102 см |
| Висота | 94 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 773 ₴




