Надувний басейн Intex 58915 Вінні пух на 330 літрів, розмір 147*33 см

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58915
350 ₴
Показати оптові ціниБасейн 58915 Вінні пух зроблений із 3 горизонтальних відсіків, що мають свій яскравий і життєрадісний колір. Пружні стінки є надійним захистом від травм і ударів, а висота бортиків не дає змогу сильно розбризкувати воду. Кожен із відсіків дитячого басейну має свій подвійний клапан. Дитячий басейн круглий призначений для дітей віком від 3 років.
Ігри та купання в басейні з надувними бортами подарують вашому малюкові настрій і прекрасне здоров'я. Дитина, приймаючи сонячні ванни, засмагне, фізично зміцніє й набереться енергії на весь рік. Купити дитячий надувний басейн у наші дні не становить труднощів. Але все ж краще зупинити свій вибір на басейні для дітей від ТМ Intex, яка слугує гарантом своєї продукції та дотримується високих стандартів якості під час її виготовлення.
Характеристики надувного басейну Intex 58915:
- форма басейну: круглий;
- об'єм: 330 л (наповнення 80%);
- діаметр: 147 см;
- висота бортиків: 33 см;
- товщина стінок басейну: 0,25;
- товщина дна: 0,18;
- клапан для зливання: так;
- не надувне дно;
- в наборі є ремкомплект для усунення дрібних пробоїн;
- насос: купується окремо, можна в нашому магазині;
- вік: від 3 років;
- вага: 1.5 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 330 л |
| Діаметр | 147 см |
| Висота | 33 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 350 ₴

