Intex 58423 дитячий басейн з надувним дном на 90 літрів, розмір 166*100*28 см

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58423
693 ₴
Показати оптові ціниДитячий надувний басейн Intex 57403 від відомої торгової марки Intex – ідеальний варіант для гарячих літніх днів. Якщо у вас є заміський будинок – тоді ця надувна іграшка стане порятунком від літньої спеки та веселою забавою для ваших малюків.
Дитячий басейн – це багато годин веселих ігор у воді. Прямокутний басейн має надувне дно, тому маленьким діткам буде комфортно та м'яко у ньому грати. Висота надувної стінки складає всього 28 см, роблячи виріб безпечним для малюків.
Діти, приймаючи сонячні ванни, засмагають, фізично зміцніють і наберуться енергії на весь рік. Купити дитячий надувний басейн у наші дні не складає труднощів. Але все ж таки краще зупинити свій вибір на басейні для дітей від ТМ Intex, яка виступає гарантом своєї продукції і дотримується високих стандартів якості при її виготовленні.
Характеристики басейну з надувним дном Intex 58423 NP:
- форма басейну: прямокутна;
- об'єм: 90 л (80% наповнення);
- діаметр: 166*100 см;
- висота бортиків: 28 см;
- колір рожевий;
- матеріал: високоякісний вініл ПВХ;
- товщина стінок басейну: 0,30 см;
- надувне дно;
- є латка для усунення дрібних пробоїн;
- тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса;
- підстилку X-Treme 28909 для захисту дна від проколів можна докупити в нашому магазині;
- тент-чохол 33008 для захисту можна докупити в нашому магазині;
- насос: купується окремо;
- клапана для зливу: ні;
- вік: від 2-х років.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 90 л |
| Довжина | 166 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 28 см |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 693 ₴




