Intex 58438 дитячий басейн з надувним дном та навісом на 45 літрів для дітей від 1 року, розмір 102*102*13 см

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58438
650 ₴
Показати оптові ціниЛітній сезон – це саме час порадувати Вашу дитину яскравим басейном із серії Baby Pools у формі єдинорога, в якому можна цікаво проводити час.
Якщо вибратися до моря чи річки ну ніяк не виходить, то надувний басейн для дітей від 1 року – чудове рішення. Крім того, в ньому можна імпровізувати ігровий центр, заповнивши його кульками і вигадуючи різні ігри!
Широкі борти басейну висотою 13 см убережуть малюк від падіння, а великий навіс від сонця захистить малюка від небажаного впливу ультрафіолетових променів. Купити дитячий надувний басейн Intex 58438 у наші дні не складає труднощів. Але все ж таки краще зупинити свій вибір на басейні для дітей від ТМ Intex, яка виступає гарантом своєї продукції і дотримується високих стандартів якості при її виготовленні.
Характеристики надувного басейну Intex 58438:
- форма басейну: кругла;
- обсяг: 45 л (при 80% наповненні);
- діаметр басейну: 102 см;
- висота басейну з дахом: 102 см;
- висота бортиків: 13 см;
- матеріал: високоякісний вініл ПВХ;
- товщина стінок басейну: 0,25 см;
- у наборі є латка для усунення дрібних пробоїн;
- насос: купується окремо у нашому магазині;
- надувне дно;
- клапан для зливу відсутня;
- тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса;
- підстилку X-Treme 28909 для захисту дна від проколів можна докупити в нашому магазині;
- тент-чохол 33004 для захисту можна докупити в нашому магазині;
- вага: 1,8 кг.
Урізноманітнити гру малюків можна насипавши в ігровій басейн спеціальні кульки для сухих басейнів і манежів.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 45 л |
| Діаметр | 102 см |
| Висота | 102 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 650 ₴








