Надувний басейн Intex Жираф для дітей від 1 до 3 років, 53 л

- Немає в наявності
- Код: 57105
260 ₴
Надувний басейн із формами жирафа не тільки забавить вашу дитину, а й рятуватиме від спеки та даруватиме бадьорий настрій. Дитячий надувний басейн Intex 57105 (басейн інтекс) можна розташувати не тільки на піску, але й на дачі та насолоджуватися купанням у ньому аж до настання осінніх холодів. До комплекту басейну входить дві підвісні брязкальця та два надувні кільця, які зроблять гру в басейні різноманітнішою.
Дітлахи, приймаючи сонячні ванни, загорять, фізично зміцніють і наберуться енергії на весь рік. Купити дитячий надувний басейн у наші дні не становить труднощів. Але все ж краще зупинити свій вибір на басейні для дітей від ТМ Intex, яка слугує гарантом своєї продукції та дотримується високих стандартів якості під час її виготовлення.
Характеристики надувного басейну Intex 57105:
- Форма басейну: круглий;
- Об'єм: 53 л (80% наповнення);
- Діаметр: 112*91 см;
- Висота: 72 см;
- Колір: жовтий;
- Матеріал: високоякісний вініл ПВХ.
- Товщина стінок басейну: 0,25 см;
- Є ремкомплект для усунення дрібних пробоїн;
- Насос: купується окремо;
- Розмір упаковки: 44*36*28 см;
- Вага: 1 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 72 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 91 см |
| Вага | 1 кг |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 53 л |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 112 см |
- Ціна: 260 ₴



