Надувний басейн Intex Блакитна лагуна об'єм 344 л

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 57471
1 170 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 727-17-10
ViberЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувной бассейн с рисунком изображающий картину подводного мира с разноцветными рыбками, медузами, кораллами, осьминогами и другими морскими обитателями, не только позабавит вашего ребенка, но и будет спасать от жары и дарить бодрое настроение в летние жаркие дни. Детский надувной бассейн Intex 57471 (бассейн интекс) можно расположить не только на песке, но и на даче и наслаждаться купанием в нем вплоть до наступления осенних холодов. В бассейне могут купаться не только один ребенок, но и его друзья. Басейн складається з 3-х самостійних повітряних камер, кожна з яких оснащена власним подвійним клапаном.
Характеристики надувного басейну Intex 57471:
- Форма басейну: прямокутна;
- Об'єм: 344 л (80% наповнення);
- Діаметр: 159*159 см;
- Висота бортиків: 50 см;
- Колір: з малюнком підводного світу;
- Матеріал: високоякісний вініл ПВХ;
- Товщина стінок басейну: 0,30 см;
- Є зливальний клапан;
- Три повітряні камери;
- Не надувне дно;
- Є ремкомплект для усунення дрібних пробоїн;
- Насос: отримується окремо;
- Вага: 3,7 кг;
- Вік: від 3-х років.
Купити надувний басейн Intex з доставкою в ваше місто дуже просто! Для цього достатньо зателефонувати нам за телефонами +38 096-727-17-10, +38 093-882-60-81 або натиснути на сайті baby-rooms.com.ua щоб оформити замовлення.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 344 л |
| Діаметр | 159 см |
| Довжина | 159 см |
| Ширина | 159 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Оригінал |
- Ціна: 1 170 ₴


