Надувний басейн Intex зі знімним дахом об'єм 280 л

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 57470
1 451 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 727-17-10
ViberЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн влітку ваших дітей буде рятувати від спеки і дарувати бадьорий настрій. Дитячий надувний басейн Intex 57470 (басейн интекс) має знімний дах, що однозначно безпечно для дітей під час палючого сонця.
Ігри та купання в басейні з надувними високими бортами буде додатковим захистом для малюків під час купання. Діточки, приймаючи сонячні ванни, загорят, фізично зміцніють і наберуться енергії на весь рік. Купити дитячий надувний басейн у наші дні не становить праці. Але все ж краще зупинити свій вибір на басейні для дітей від ТМ Intex, яка виступає гарантом своєї продукції і дотримується найвищих стандартів якості при її виготовленні.
Характеристики надувного басейну Intex 57470:
- Форма басейну: прямокутна;
- Об'єм: 280 л;
- Діаметр: 157*157*122 см;
- Висота бортика: 38 см;
- Матеріал: високоякісний вініл ПВХ;
- Товщина стінок басейну: 0,25 мм;
- В комплекті є ремкомплект для усунення дрібних пробоїн;
- Зливний клапан: є;
- Насос: отримується окремо.
- Розмір упаковки: 35,5*30,5*10 см;
- Вага: 4 кг
Купити надувний басейн Intex з доставкою в ваше місто дуже просто! Для цього достатньо зателефонувати нам за телефонами +38 096-727-17-10, +38 093-882-60-81 або натиснути на сайті baby-rooms.com.ua щоб оформити замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 295 л |
| Діаметр | 157 см |
| Довжина | 157 см |
| Ширина | 157 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 451 ₴



