Дитячий басейн Intex Сімейний 769 літрів

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 56483
1 260 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 727-17-10
ViberЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн Сімейний 56483 NP призначений для самостійної гри дітей від 6 років.
Борт басейну зроблений з 2 незалежних повітряних камер прозорих зовні і зелених всередині.
Зливний клапан знаходиться на дні басейну, для швидкого зливу води, його досить просто відкрити.
Діточки, приймаючи сонячні ванни, загорят, фізично зміцніють і наберуться енергії на весь рік. Купити дитячий надувний басейн у наші дні не становить праці. Але все ж краще зупинити свій вибір на басейні для дітей від ТМ Intex, яка виступає гарантом своєї продукції і дотримується найвищих стандартів якості при її виготовленні.
Характеристики надувного басейну Intex 56483:
- Форма басейну: прямокутна;
- Об'єм: 769 л (80% наповнення);
- Діаметр: 262*175 см;
- Висота: 56 см;
- Колір: салатовий;
- Матеріал: високоякісний вініл ПВХ.
- Є ремкомплект для усунення дрібних пробоїн;
- Товщина стінок басейну: 0,32 см;
- Насос: отримується окремо;
- Клапана для зливу: так.
Купити надувний басейн Intex з доставкою в ваше місто дуже просто! Для цього достатньо зателефонувати нам за телефонами +38 096-727-17-10, +38 093-882-60-81 або натиснути на сайті baby-rooms.com.ua щоб оформити замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 769 л |
| Довжина | 262 см |
| Ширина | 175 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 8 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 260 ₴



