Басейн Intex 57181 Мандарин об'єм 600 літрів, розмір 229*147*46 см

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 57181
1 215 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 727-17-10
ViberЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн Intex 57181 NP - це яскравий прямокутний надувний басейн, який чудово підходить для дітей від 3 років і дорослих.
Бассейн состоит из двух воздушных камер. Каждая из них со своим клапаном для надувания и сдувания бассейна. Также имеется клапан на дне бассейна для удобства слива воды.
Детишки, принимая солнечные ванны, загорят, физически окрепнут и наберутся энергии на весь год. Купить детский надувной бассейн в наши дни не составляет труда. Но все же лучше остановить свой выбор на бассейне для детей от ТМ Intex, которая выступает гарантом своей продукции и придерживается высоких стандартов качества при ее изготовлении.
Характеристики надувного бассейна Intex 57181:
- Форма бассейна: прямоугольная;
- Об'єм: 600 л (80% наповнення);
- Діаметр: 229*147 см;
- Висота бортиків: 46см;
- Колір: оранжевий;
- Матеріал: високоякісний вініл ПВХ.
- Не надувне дно;
- Є ремкомплект для усунення дрібних пробоїн;
- Товщина стінок басейну: 0,28 см;
- Насос: отримується окремо;
- Клапана для зливу: так.
Купити надувний басейн Intex 57181 з доставкою до вашого міста дуже просто!Для цього достатньо зателефонувати нам за телефонами або натиснути на сайті baby-rooms.com.ua щоб оформити замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Об`єм | 600 л |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 147 см |
| Висота | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Оригінал |
- Ціна: 1 215 ₴

