Дитячий басейн Intex Крокодил із фонтаном

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 57431
990 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 727-17-10
ViberЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн Intex 57431 із серії Spray Pools стане яскравим і освіжним доповненням у спекотний літній день! Басейн круглої форми зроблений в оригінальному дизайні та являє собою великого зеленого крокодильчика. Його особливістю є те, що він може бризкати водою, немов фонтан. Надувний басейн має розпилювач води, для роботи якого потрібне під'єднання до басейну садового шланга з подаванням води.
Крім того, у доповненні є надувна іграшка у формі кільця, яке допоможе організувати змагальні ігри з друзями.
Характеристики надувного басейну Intex 57431:
- Форма басейну: кругла;
- Об'єм: 170 л (80% наповнення);
- Діаметр: 190*160 см;
- Висота: 91 см;
- Цвет: зеленій;
- Матеріал: високоякісний вініл ПВХ.
- Не надувне дно;
- Є ремкомплект для усунення дрібних пробоїн;
- Товщина стінок басейну: 0,28 см;
- Насос: купується окремо;
- Клапана для слива: да.
- Вік: від 2 років.
Купити надувний басейн Intex 57431 з доставкою у ваше місто дуже просто! Для цього досить зателефонувати нам телефонами +38 096-727-17-10, +38 093-882-60-81 або натиснути на сайті baby-rooms.com.ua , щоб оформити замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Зелений |
| Об`єм | 170 л |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 160 см |
| Висота | 91 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Оригінал |
- Ціна: 990 ₴




