Надувний басейн Intex круглий 742 літри

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 57489
1 087 ₴
Показати оптові ціниНадувний басейн у формі круга рятуватиме дітей від спеки та даруватиме бадьорий настрій. Дитячий надувний басейн Intex 57489 (басейн інтекс) можна розташувати не тільки на піску, але й на дачі, насолоджуючись купанням у ньому аж до настання осінніх холодів. Дитячий басейн круглий призначений для дітей віком від 6 років.
Ігри та купання в басейні з надувними бортами подарують вашому малюкові настрій і прекрасне здоров'я. Дитина, приймаючи сонячні ванни, засмагне, фізично зміцніє й набереться енергії на весь рік. Купити дитячий надувний басейн у наші дні не становить труднощів. Але все ж краще зупинити свій вибір на басейні для дітей від ТМ Intex, яка слугує гарантом своєї продукції та дотримується високих стандартів якості під час її виготовлення.
Характеристики надувного басейну Intex 57489:
- Форма басейну: круглий;
- Об'єм: 742 л (наповнення 80%);
- Діаметр: 203см;
- Висота: 51 см;
- Матеріал: високоякісний вініл ПВХ;
- Товщина стінок басейну: 0,30;
- Клапан для слива: да;
- Не надувне дно
- У наборі є ремкомплект для усунення дрібних пробоїн;
- Насос: купується окремо;
- Возраст: от 6-ти лет;
- Вага: 5 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 51 см |
| Вага | 5 кг |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 742 л |
| Діаметр | 203 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Оригінал |
- Ціна: 1 087 ₴

