Надувний басейн Intex 58439 Веселка об'єм на 330 літрів, розмір 147*33 см

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58439
669 ₴
Показати оптові ціниДитячий надувний басейн 59439 NP «Райдуга» від відомої торгової марки Intex — ідеальний варіант для спекотних літніх днів. Якщо ви маєте заміський будинок, або плануєте відпочинок на узбережжі — тоді ця надувна іграшка стане порятунком від літньої спеки та веселою забавою для ваших малюків.
Дитячий басейн виготовлений у яскравих кольорах із симпатичним геометричним малюнком, тому точно припаде до смаку вашим діткам.Басейн складається з 3 самостійних відсіків, кожен із яких обладнаний власним подвійним клапаном.
Ігри та купання в басейні з надувними бортами подарують вашому малюкові настрій і прекрасне здоров'я. Дитина, приймаючи сонячні ванни, засмагне, фізично зміцніє й набереться енергії на весь рік. Купити дитячий надувний басейн у наші дні не становить труднощів.
Характеристики надувного басейну Intex 58439:
- Форма басейну: круглий;
- Об'єм: 330 л (наповнення 80%);
- Діаметр: 147 см;
- Висота: 33 см;
- Матеріал: високоякісний вініл ПВХ;
- Товщина стінок басейну: 0,20;
- Клапан для зливання: немає;
- Не надувне дно;
- Кількість повітряних камер: 3;
- Тип підключення: без виходів для під'єднання фільтр-насоса;
- Насос: купується окремо, можна докупити в нашому магазині;
- Подстилку X-Treme 28909 для захисту дна від проколів можна докупити в нашому магазині;
- Тент-чохол 33003 для захисту можна докупити в нашому магазині;
- У наборі є ремкомплект для усунення дрібних пробоїн;
- Вік: від 2 років;
- Вага: 1,37 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 330 л |
| Діаметр | 147 см |
| Висота | 33 см |
| Вага | 1.37 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Оригінал |
- Ціна: 669 ₴




