Надувний басейн Intex Веселі звірята обсяг 19 л

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 59409
180 ₴
Показати оптові ціниНадувний басейн Intex 59409 NP «Веселі звірята» призначений для самостійної гри дітей від 1 року.
Високі бортики басейну забезпечують комфорт і безпеку малюків. Матеріал - нековзка і м'який. Забавні малюнки на його дні будуть розважати і радувати малюка під час купання.
Игры и купание в бассейне с надувными бортами подарят вашему малышу настроение и отменное здоровье. Ребенок, принимая солнечные ванны, загорит, физически окрепнет и наберется энергии на весь год. Купить детский надувной бассейн в наши дни не составляет труда. Но все же лучше остановить свой выбор на бассейне для детей от ТМ Intex, которая выступает гарантом своей продукции и придерживается высоких стандартов качества при ее изготовлении.
Характеристики надувного бассейна Intex 59409:
- Форма бассейна: круглый;
- Объем: 19 л ( наполнение 80%);
- Диаметр: 61 см;
- Высота: 15 см;
- Дно не надувное;
- Колір: різнокольоровий;
- Матеріал: високоякісний вініл ПВХ;
- Товщина стінок басейну: 0,20;
- Насос: отримується окремо.
- Вага: 0,230 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 19 л |
| Діаметр | 61 см |
| Висота | 15 см |
| Вага | 0.23 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 180 ₴


